Szeretettel köszöntjük iskolánk honlapján!








Akikre büszkék vagyunk a 2007-2008. tanévben:

 

 
100 éves a közoktatás Szigethalmon
II.  helyezett csapat
Balla Fanni 6.a  (Kovács Mária, Barva Miklós)
Kelemen Viktória 6.c
Kiss Bianka 6.c
                                                                                            
100 éves a közoktatás Szigethalmon
III.  helyezett csapat
Kós Zsanett 8.b
Kovács Imre 8.a
Lengyel Beatrix 8.b
Városi szavalóverseny (2008. márc. 15.)
5-6. évfolyam
II. helyezett
Tillmann Barbara 6.c (Bakondi Katalin)
Városi szavalóverseny (2008. márc. 15.)
7-8. évfolyam
I. helyezett
Torhosi Viktória 7.a (Kontha Gabriella)
II. helyezett
Kovács Imre 8.a (Kohán József)
III. helyezett
Szalontai Nóra 7.a (Kontha Gabriella)
Himnusz- és Szózatmondó verseny (területi)
II. helyezett
Fekete Dóra 6.c (Bakondi Katalin)
II helyezett
Szalontai Nóra 7.a (Kontha Gabriella)
II. helyezett
Tamás Anita 4.a (Faragó Zsuzsanna)
Területi Helyesírási verseny
III. helyezett csapat
Macskás Dániel 4.c
Szelecki Vivien 4.c   (Papp Ildikó)
Villányi Brigitta 4.c
Körzeti Helyesírási Verseny (Dunavarsány)
5. évfolyam
II. helyezett
Péli Gergő 5.c (Kontha Gabriella)
III. helyezett
Füredi Alexandra 5.c (Kontha Gabriella)
Körzeti Helyesírási Verseny (Dunavarsány)
6. évfolyam
I. helyezett
Kiss Bianka 6.c (Bakondi Katalin) 
Körzeti Helyesírási Verseny (Dunavarsány)
8. évfolyam
IV. helyezett
Simon Írisz 8.b (Bakondi Katalin)
"Kistérség legügyesebb csapata"
felső tagozatos komplex tanulmányi
és környezetvédelmi verseny
III. helyezett csapat
Csorvási Kamilla 5.c   (Pelyváné Szendrei Erzsébet)
Fáki Eszter 5.c
Kelemen Viktória 6.c
Németh Leila 6.a
Kompetencia alapú matematika és logika verseny Szigetcsép
I. helyezés
Bölöny Zsolt 8.b  (Pelyváné Szendrei Erzsébet)
Bejutott a megyei Varga Tamás Matematikaversenyre
Taksony Vezér Területi Matematikaverseny
I. helyezés
Katona Tamás 8.b (Pelyváné Szendrei Erzsébet)
100 éves a közoktatás Szigethalmon
I. helyezett csapat
Czudar Luca 7.a (Kontha Gabriella)
Hajnal Ádám 7.c (Tóth Ágnes)
Torhosi Viktória 7.a (Nád Béla)
Körzeti csecsemőgondozó verseny
I. helyezés
Megyei csecsemőgondozó verseny
III. helyezés
Torhosi Viktória 7.a
Ahmed Krisztina 7.b
Kovács Jennifer 8.c
(dr. Békássyné Kocsis Györgyi)
Körzeti csecsemőgondozó verseny
II. helyezés
Elszaszer Fanni 7.b
Szalontai Nóra 7.a
Sarkadi Alexandra 7.a
(dr. Békássyné Kocsis Györgyi)
Pest Megyei Úszó Diákolimpia - Százhalombatta
(50 m-es hátúszás)
I. helyezés
Farkas Adél 3.a
(Felkészítő: Jassó Csaba)
Kistérségi "Ki mit tud?"
(jelenet kategória)
III. helyezés
Csapat tagjai:
Judik Dániel 6.o., Kuti Richárd 7.o., Peimli Viktória 8.o.,
Csuka Edina 6.o.
(Felkészítő: Kiss irén) 
Kistérségi "Ki mit tud?"
(vers kategória)
III. helyezés
Szeleczki Norbert 5.o.
(Felkészítő: Szerémi Jánosné)
 
Kistérségi Matematikaverseny
I. helyezés
Farkas Adél 3.a
(Felkészítő: Végh Józsefné) 
"Föld Napja" Kistérségi Környezetvédelmi Verseny
II. helyezés
Kistérségi Mesemondó Verseny - Taksony
II. helyezés
Czeglédy Levente 3.a
(Felkészítő: Nagyné Tóth Margit)

Kistérségi vers- és prózamondó verseny
III. helyezés
Kürti Gergely 3.c
(Felkészítő: Mucskáné Bodnár Gabriella)
Kistérségi Komplex Verseny  (2008. ápr. 17.)
III. helyezés
Csapattagok: Erdei László 1.o., Varga Nikolett 2.o., Szilágyi János 3.o., Sztojka Fanni 5.o., Szeleczki Norbert 5.o., Judik Dániel 6.o., Kuti Richárd 7.o., Schneller Károly 8.o.
(Felkészítő tanárok: Kiss Irén, Szerémi Jánosné, Rácz Erzsébet)
12 órás Országos Bajnokság - Sárvár  (2008. máj. 3.)
(Futás)
I. helyezés
Kovács Imre 8.a
Katona Tamás 8.b
Judik Richárd 6.a
Kristály Cristopher 6.b
(Edző: Kontha Gabriella és Nád Béla)
II. Sziget Diákolimpia - Szigetszentmiklós (2008. ápr. 24.)
(Teremhoki nemzetközi verseny)
IV. helyezés
Csapattagok: Bál János, Diósy Alexandra, Horgos Márk, Katona Tamás, Kovács Imre, Megyesi Tibor, Nagy András, Németh Zsolt, Pádár Róbert, Szabó Attila, Szilvássy Erik, Takács József
(Edző: Bata Ilona)
Sziget Harmincas - Budapest (2007. szept. 16.)
(30 km-es futás)
I. helyezés
Katona Tamás 8.b
Székely Beatrix 7.b 
Judik Richard 6.a
(Edző: Kontha Gabriella és Nád Béla)
 
Országos Bajnokság - Debrecen (2007. nov. 11.)
(50 km-es futás)
lányok
I. helyezés
Mózer Zsanett 7.a
Székely Beatrix 7.b
fiúk
I helyezés
Kovács Imre 8.a
Katona Tamás 8.b
Judik Richárd 6.a
(Edző: Kontha Gabriella és Nád Béla)

Kezdőlap     Galériák, tablók      



Szent István Általános Iskola Szigethalom +36-24-407608, +36-24-402861

Honlapkészítés